Novi Sad - Telep

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 72m2, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,598 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

187,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004067
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 187,070 €
  • Cena po m2 : 2598.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se stan u izgradnji na Telepu, površine 72 m², smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dodatnog toaleta, kao i lepe terase koja pruža prijatan prostor za odmor. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a. U okviru istog objekta dostupni su i stanovi drugih struktura, kao i garažna mesta, pa postoji mogućnost izbora u skladu sa potrebama kupaca. PDV i posrednička naknada su uračunati u oglašenu cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

FENOMENALAN, KOMPLETNO RENOVIRAN, DVOIPOSOBAN NA GRBAVICI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 3,466 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

177,160 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2