Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Nov, namešten jednoiposoban stan

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004106
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/5

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan. Dvorišno orijentisan bez buke. Kompletan nameštaj sa fotografija nov. Raspored prostorija: dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, ulazni mali hodnik i terasa. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

123,750 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Продаје се намеште

124,600 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 2.0
  • 2,265 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2