Novi Sad - Telep

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 68m2, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,609 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

177,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004074
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 177,440 €
  • Cena po m2 : 2609.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se stan u izgradnji na Telepu, površine 68 m², smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i velike lepe terase koja pruža prijatan prostor za odmor. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a. U okviru istog objekta dostupni su i stanovi drugih struktura, kao i garažna mesta, pa postoji mogućnost izbora u skladu sa potrebama kupaca. PDV i posrednička naknada su uračunati u oglašenu cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,980 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.5
  • 2,215 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,280 €

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,170 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

185,000 €

Stan u centru , odlična investicija ID#11949…

  • Soba: 2.0
  • 3,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2