Novi Sad - Telep

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,606 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

213,660 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004073
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 213,660 €
  • Cena po m2 : 2605.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se stan u izgradnji na Telepu, površine 82 m², smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, kao i lepe terase koja pruža prijatan prostor za odmor. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a. U okviru istog objekta dostupni su i stanovi drugih struktura, kao i garažna mesta, pa postoji mogućnost izbora u skladu sa potrebama kupaca. PDV i posrednička naknada su uračunati u oglašenu cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,440 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 81m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace…

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

219,400 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 71 m2