-

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,936 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

138,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4239
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 138,000 €
  • Cena po m2 : 2936.17 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju potpuno renoviran dvosoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom sa jasno odvojenom spavaćom sobom, dok dnevni deo pruža prijatan ambijent za boravak i odmor. Zahvaljujući dvorišnoj orijentaciji, nekretnina nudi mir i tišinu, što je čini idealnim izborom za udoban svakodnevni život. Posebnu vrednost daje terasa koja dodatno doprinosi osećaju prostora i komfora. Stan je u potpunosti renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 12.000 €. Odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija. Cena: 138.000 € (sa uračunatom agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

132,666 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar

147,290 €

Na prodaju – poslovni prostor/stambeni prostor 46 m² na Bulevaru Oslobođenja, idealan za posao ili život Na prodaju je odličan poslovni prostor…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2