Novi Sad - Adice

NOVI SAD, ADICE

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,210 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

159,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002968
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 159,100 €
  • Cena po m2 : 2209.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

U ponudi je troiposoban stan, 72m2, na Adicama, lokaciji koja se ubrzano razvija. Po strukturi je troiposoban: dnevna soba i trpezarija sa kuhinjom otvorenog koncepta, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Objekat se gradi po savremenim standardima: ALU stolarija visoke termičke i zvučne izolacije, kvalitetne sanitarije i kvalitetne zidne i podne obloge. Prijatno okruženje u zgradi sa manjim brojem stanova. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Idealno za stanovanje ili kao investicija zbog porasta potražnje na ovoj lokaciji. Zavšetak radova u trećem kvartalu 2026. U oglašenu cenu stana uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

157,600 €

* Novi Sad - Novo Naselje *…

  • Soba: 2.5
  • 2,671 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2