Novi Sad - Centar

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,183 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

114,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4238
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 114,580 €
  • Cena po m2 : 3182.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/0

Moderan stan u centru Novog Sada, u mirnom delu grada, sa pogledom na sinagogu. Nalazi se na 4. spratu i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i prijatan prostor bez buke. Stan je strukture 1.5 i površine 36 m². Sastoji se od odvojene spavaće sobe, što pruža dodatnu privatnost i komfor, kao i terase koja doprinosi osećaju otvorenosti i prijatnosti prostora. U stanu je jedno kupatilo. Ova nekretnina je pogodna za zakupce koji traže moderan stan na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom i mirnim ambijentom. Za više informacija: 063 663 532 Cena u opisu oglasa uračunata agencijska provizija 3% (114.580) EUR-a Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

121,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

121,950 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 46m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,651 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2