Novi Sad - Centar

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,841 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4237
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2841.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: vp/0

Na prodaju uknjižen stan koji se koristi kao poslovni prostor, smešten na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada. Površina: 29 m² Sprat: visoko prizemlje Struktura: dve odvojene prostorije Uknjižen kao stan Pogled ka dvorištu – mirna i tiha lokacija Prostor je trenutno uređen kao kancelarija i prodaje se sa kompletnim nameštajem. Poseduje toalet (bez tuš kabine) i pogodan je za različite delatnosti: advokatske kancelarije IT sektor kozmetički ili uslužni saloni kancelarijski prostor za razne delatnosti Klima uređaj Odlična investicija za izdavanje Retka ponuda na ovoj lokaciji Centar grada (Stari grad) – neposredna blizina svih ključnih sadržaja, institucija i gradskih dešavanja. CENA: 83400 € (cena sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2