Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,725 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000494
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 2725.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.

Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ulaganja – odmah useljiv.

Funkcionalan raspored, svetao i prijatan ambijent čine ga idealnim kako za udoban život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini (prodavnice, prevoz, škole, sadržaji). Sastoji se od velike i prostrane dnevne sobe, izdvojene kuhinje, velike spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta i lepe terase. Raspored je izuzetno funkcionalan i pruža osećaj komfora i privatnosti.

Savršen spoj lokacije, spratnosti i opreme – nekretnina vredna pažnje.

Agencijska provizija u ceni

Lav 2020 nekretnine
Ivana: 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Futog

138,400 €

* Futog - Urbana vila *…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,900 €

NOVI SAD.BULEVAR. DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,323 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2