Novi Sad - Detelinara

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,375 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

270,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000495
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 270,000 €
  • Cena po m2 : 3375.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/7

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.

Kontakt: 062 7445 42

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Somborski bulevar

267,800 €

Prodajemo odličan četvorosoban stan u zgradi staroj 3 godine na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je izuzetno prostran, odlikuju ga velike sobe, pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,370 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Detelinara

278,000 €

Moderan i prostran porodični stan u novoj zgradi…

  • Soba: 3.5
  • 3,475 €/m2
  • 80 m2