Sremska Kamenica - Mišeluk

Moderna garsonjera – Mišeluk

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,581 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

80,020 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004091
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 80,020 €
  • Cena po m2 : 2581.29 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Prodaje se pametno projektovana garsonjera površine 31,71 m² na prestižnoj lokaciji u razvoju – Mišeluk. Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, što ga čini izuzetno pristupačnim i praktičnim kako za život, tako i za izdavanje. Specifikacije nekretnine: Kvadratura: 31,71 m² Struktura: Garsonjera (ulazni hodnik, kupatilo, prostrana dnevna soba sa kuhinjskim delom i terasa). Grejanje: Sopstveni kotao na gas (plaćanje po utrošku, niska fiksna stopa tokom leta). Rok izgradnje: Jul 2026. godine. Zašto je ovo odlična prilika? Maksimalna iskoristivost: Svaki kvadrat je pažljivo planiran kako bi se dobio osećaj prostranosti i funkcionalnosti. Energetska efikasnost: Grejanje na gas omogućava vam potpunu kontrolu nad troškovima i toplinom vašeg doma. Idealna investicija: Garsonjere na Mišeluku su trenutno najtraženije nekretnine za "stan na dan" ili dugoročno izdavanje zbog blizine novih saobraćajnica i bolnice. Mirno okruženje: Prizemlje u ovom objektu nudi lak pristup bez čekanja lifta, a orijentacija zgrade obezbeđuje mir i prirodnu svetlost. Lokacija: Mišeluk postaje novi centar modernog stanovanja u Novom Sadu. Uživajte u svežem vazduhu i pogledu, dok ste istovremeno na samo 5-7 minuta vožnje od centra grada i tržnog centra Promenada. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Povrat PDV-a: Mogućnost povrata za kupce prvog stana. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344. Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

NOVI SAD.KLISA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

86,500 €

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,089 €/m2
  • 28 m2