Sremska Kamenica - Mišeluk

Komforan dvosoban stan (55,73 m²) – Mišeluk

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,494 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

137,190 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004092
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 137,190 €
  • Cena po m2 : 2494.36 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Na prodaju je prostran dvosoban stan u prizemlju nove zgrade u izgradnji, na jednoj od najperspektivnijih lokacija u Novom Sadu – Mišeluku. Ovaj stan odlikuje vrhunski raspored prostorija i maksimalna osvetljenost. Osnovni parametri: Kvadratura: 55,73 m² Struktura: Dvosoban (veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, prostrana spavaća soba, kupatilo i terasa). Grejanje: Gas (sopstveni kalorimetri – plaćate samo ono što potrošite tokom grejne sezone). Rok završetka: Jul 2026. godine. Ključne prednosti: Prostranost: Sa preko 55 m², ovaj stan nudi komfor koji se retko sreće kod dvosobnih struktura, pružajući vam slobodu u uređenju enterijera. Ekonomičnost: Grejanje na gas u kombinaciji sa modernom termo-izolacijom garantuje niske mesečne račune. Prizemlje kao prednost: Idealan izbor za kupce koji preferiraju lak pristup stanu bez zavisnosti od lifta, kao i za porodice sa malom decom. Lokacija budućnosti: Mišeluk je naselje koje ubrzano dobija svu potrebnu infrastrukturu, a zadržava mir i čistiji vazduh u poređenju sa gradskim jezgrom. Lokacija i povezanost: Zgrada se nalazi na poziciji koja omogućava brz izlaz na mostove i odličnu komunikaciju sa centrom Novog Sada, Sremskom Kamenicom i Fruškom gorom. Finansijske pogodnosti: Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Posrednička nadoknada od 3% je uračunata u cenu. Zakažite prezentaciju: Pozovite nas za uvid u tlocrt i detaljan spisak ugrađenih materijala. Obezbedite svoj dom na vreme po trenutnim cenama u izgradnji! Telefon: 066223344, Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

127,700 €

Grbavica-Danila Kiša…

  • Soba: 2.5
  • 2,164 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Veternk

134,000 €

Veoma povoljan Stan na dobroj lokaciji-komplet namešten…

  • Soba: 2.5
  • 1,811 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2