Sremska Kamenica - Mišeluk

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,476 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

121,310 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004090
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 121,310 €
  • Cena po m2 : 2475.71 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Prodaje se funkcionalan, dvosoban stan površine 49 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluku. Stan se nalazi u prizemlju moderne stambene zgrade, idealan za one koji traže mir, privatnost i brz pristup gradu. Osnovne karakteristike:Površina: 49 m2. Struktura: Dvosoban (prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Spratnost: Prizemlje (pogodno za starija lica, porodice sa decom ili kao poslovni prostor/ordinacija).Rok završetka radova: Jul 2026. godine. grejanje na gas, po utrošku. Prednosti lokacije i objekta:Mir i priroda: Mišeluk nudi savršen balans između urbanog života i prirode, sa mnogo manje buke nego u centru grada.Vrhunski kvalitet gradnje: Prilikom izgradnje koriste se najsavremeniji materijali, energetska efikasnost je prioritet, a završna obrada garantuje dugovečnost i luksuzan osećaj.Odlična povezanost: Zahvaljujući novim saobraćajnicama i mostovima, do centra Novog Sada se stiže za svega par minuta vožnje.Investicioni potencijal: S obzirom na planirani razvoj ovog naselja, kupovina nekretnine u ovoj fazi predstavlja pametnu investiciju kojoj će vrednost rasti. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Kontaktirajte nas za više informacija, uvid u projektnu dokumentaciju i rezervaciju termina za sastanak 066223344 Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u…

  • Soba: 0.5
  • 4,084 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

121,340 €

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, u…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Dvosoban stan 43 m², Novo Naselje - 124.000 EUR-a…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

113,200 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,059 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

121,334 €

Novi Sad, Stara Detelinara - trosoban dupleks …

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2