Novi Sad - Veternk

Na prodaju porodična kuća u Veterniku – dve stambene jedinice + pomoćni objekti

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 2,230 €/m2
  • Površina: 139 m2
PRODAJA

310,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000202
  • Površina : 139 m2
  • Cena : 310,000 €
  • Cena po m2 : 2230.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 600 m2

Prodaje se kvalitetna porodična kuća u mirnom delu Veternika, sa direktnim pristupom asfaltiranim putem sa svih strana. Kuća je uknjižena na 158 m² (prizemlje + sprat), u prirodi ima više kvadrata, i podeljena je na dva odvojena, potpuno opremljena stana. Na placu se nalazi i pomoćni objekat od 58 m² (garaža sa daljinskim rolo vratima, letnja kuhinja sa toaletom, dve ostave - jedna prilagođena za sušenje mesa, druga pogodna za odlaganje stvari ili držanje živine). Dvorište je uređeno, sa letnjikovcem (behaton, tegola krov, šine za paravane), roštiljem sa sačem, bunarom, betonskom česmom i dekorativnom fontanom ispred terase. Tehničke karakteristike: Sendvič zidovi (blok–izolacija–cigla), debljine 55 cm Drvena reparirana stolarija sa termo gumama (garancija 100 godina) VIPOL alu roletne na svim prozorima Nova VIPOL tenda na terasi (daljinsko upravljanje) Gasni priključak, novi termoventili na svim radijatorima Klima uređaji na oba nivoa (kupljeni pre manje od godinu dana) Mermerno stepenište sa kovanom ogradom, parket u celoj kući Renovirana kupatila Nameštaj nov, uključujući ugradne kuhinje, krevete, ugaone garniture, stolove i stolice Za sve informacije pozvati 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

310,000 €

Na prodaju porodična kuća u Veterniku – dve stambene jedinice + pomoćni objekti …

  • Soba: 5.5
  • 2,230 €/m2
  • 139 m2

Novi Sad Sajlovo

319,500 €

Prodajemo vrhunski stambeni ili u zavisnosti od vaših želja, stambeno – poslovni objekat. Kako je kuća na sprat, moze da funkcioniše kao dva pot…

  • Soba: 6.0
  • 1,815 €/m2
  • 176 m2

Sremski Karlovci Centar

309,000 €

Sremski Karlovci- Autentična Sremačka kuća sa krovom od Trske-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,236 €/m2
  • 250 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

315,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica, spratna kuća , višesobna,dve garaže, odlično rešenje za višečlanu porodiicu.(Bomil nek…

  • Soba: 5.0
  • 2,250 €/m2
  • 140 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

309,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena Porodična kuća 144 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,146 €/m2
  • 144 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

318,000 €

Postoje kuće koje kupujete zbog adrese – i postoje kuće koje birate zbog načina života koji nude. Ova nekretnina pripada drugoj kategoriji. U m…

  • Soba: 7.0
  • 770 €/m2
  • 413 m2