Beočin - Beočin

Rakovac-Kuća 67 m2 na Fantastičnoj Zelenoj Oazi sa Terasom i Pogledom za kupce sa Posebnim Stilom Života-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,716 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22509
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 1716.42 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1121 m2

Prodajemo u Rakovcu na Brdu Fantastičnu Visinsku kuću 67 m2 za Hedoniste na Top-Top Lokaciji... Kuća je spratna i sakrivena u šumi veoma mirna i tiha lokacija, građena je od čvrstog materijala iz dve Etaže na veoma lepom mestu za uživanje, sa puno zelenila okolo i sa Pogledom... ima struju i vodu,kanalizacija je pored Placa... nalazi se na lepoj Velikoj Zelenoj Parceli od 1100 m2 na koju dolazi Srna sa dve Košute na pašu... put je tvrd...Cena Dogovor... Ova naša nekretnina je za kupce sa Posebnim Stilom Života gde će da stvaraju i uživaju u Iskonskoj Prirodi... Vredi pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22509 STATUS NEKRETNINE DOO UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD REDNI BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 537 €/m2
  • 230 m2

Novi Sad Futog

123,600 €

Futog-Porodična kuća 136 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 909 €/m2
  • 136 m2

Inđija Čortanovci

109,180 €

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, sm…

  • Soba: 2.0
  • 1,985 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Institut

123,600 €

Vikendica na Popovici -Blizu Grada…

  • Soba: 2.5
  • 1,094 €/m2
  • 113 m2

Inđija Čortanovci

123,600 €

Vikendica u Čortanovcima Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu u Čortanovcima na prelepom mestu. Objekat je uknjižen i obuhvata povr…

  • Soba: 3.0
  • 1,648 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2