Novi Sad - Salajka

*Novi Sad - Salajka*

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

182,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2178
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 182,000 €
  • Cena po m2 : 2935.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Prodajemo nov, odmah useljiv stan u kvalitetnoj zgradi. Stan ima dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i odličnog je rasporeda. Moguća kupovina pripadajućeg parking mesta ( 16 000e). Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

172,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom.…

  • Soba: 3.0
  • 3,083 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

172,329 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili na Alibegovcu…

  • Soba: 4.0
  • 2,027 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

189,000 €

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428…

  • Soba: 3.5
  • 3,706 €/m2
  • 51 m2