Novi Sad - Veternk

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,961 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

100,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2177
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 100,000 €
  • Cena po m2 : 1960.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Prodajemo odličan, uknjižen, dvosoban stan u ulici Milana Tepića. U blizini se nalaze vrtić, škola, autobuska stajališta... Niski troškovi, grejanje na gas. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar

91,770 €

Prodaje se kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade u Branislava Nušića. Neposredna blizina Bulevara, Sajma, centra…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2