Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,056 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002883
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,000 €
  • Cena po m2 : 2055.56 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Stan ispunjava uslove putem kredita za mlade! Prodaje se moderno projektovan stan od 54m² sa prostranom terasom, useljiv juna 2026. godine, po odličnoj ceni. Stan nudi savršen spoj funkcionalnosti i komfora, idealan za život ili kao sigurna investicija bez dodatnih ulaganja. Ovo je prilika kakva se retko ukazuje. U cenu je uključena posrednička naknada od 3%. Kontakt: 0603831003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

* Zlatibor - Širi centar *

113,700 €

* Zlatibor - Širi centar *…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

106,100 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,588 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Klisa

102,900 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,450 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2