Novi Sad - Bulevar Evrope

Garsonjera na Bulevaru Evrope, Novi Sad, 24 m²

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22507
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokaciji...stan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom,ulične orijentacije ima Francuski Balkon...u stanu ima izvesnog ulaganja... mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Marketa,Pijace,Bulevara Evrope i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22507 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

91,080 €

FANTASTIČAN POGLED – Dvosoban stan na Mišeluku (37m²) …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,620 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2