Novi Sad - Vidovdansko naselje

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,095 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004066
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2094.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan površine 59m², smešten u mirnom i uređenom delu Vidovdanskog naselja. Stan je idealnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za život. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, što omogućava ekonomičnu potrošnju i komfor tokom cele godine.. Nekretnina se prodaje sa većinom nameštaja uključenog u cenu, što predstavlja veliku prednost i olakšava brzo useljenje bez dodatnih ulaganja. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za svakodnevni život – prodavnice, škola, vrtić, kao i dobra povezanost sa ostatkom grada. Odlična prilika kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas na 066223344, Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Savršen dvosoban stan u srcu Nove Detelinare – svetao, tih i bez ulaganja…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2