Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,146 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

126,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003978
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 126,600 €
  • Cena po m2 : 2145.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji - lepa, mirna ulica na granici između Telepa i Adica. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. Za kupce prve nekrentine mogućnost povrata PDV-a. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

124,600 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2