Novi Sad - Lipov gaj

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetniji

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,353 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

108,235 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000493
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 108,235 €
  • Cena po m2 : 2352.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Lipov gaj
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Stan se nalazi na drugom spratu i ima lep pogled. Zavrsetak radova je predvidjen za Januar 2027.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

101,660 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,500 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,936 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2