-

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfektan dvoiposoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,323 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

108,235 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3610
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 108,235 €
  • Cena po m2 : 2322.64 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Stan se nalazi na drugom spratu i ima lep pogled. Zavrsetak radova je predvidjen za Januar 2027. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Salajka

112,730 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 40 m2