Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,152 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

139,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003977
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 139,880 €
  • Cena po m2 : 2152.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2. Lep, funkcionalan dvoiposoban stan u sklopu moderne urbane vile. Nalazi se na II spratu. Pogodan za porodice. Za kupce prve nekrentine povrat PDV-a. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

149,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

135,300 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,819 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,020 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2