Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje odličan porodičan trosoban stan sa prelepim pogledom

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,509 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004068
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2508.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 8/9

Novo Naselje trosoban stan 78 m2 odličnog rasporeda-odvojena kuhinja sa ostavom,trpezarija i dnevna soba (koje mogu da budu i open space celina),dve spavaće soba, kupatilo + mali toalet,dve terase sa prelepim pogledom.Dvostrano orijentisan .Kupatilo i wc su renovirani(sanitarije,cevi,instalacije) i urađena je pvc stolarija u celom stanu. U zgradi postoje dva lifta,dve biciklane i stan poseduje ostavu - tavanski boks.Preporuka!Kontakt za sve detaljnije informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,458 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

198,300 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 77 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

192,800 €

Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin-Alibegovac, 82m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,351 €/m2
  • 82 m2