Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara, lep dvosoban stan na dobroj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

109,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3609
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 109,000 €
  • Cena po m2 : 2369.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se lep i svetao dvosoban stan na dobroj lokaciji u blizini marketa, lokala. Stan je svetao i dobrog rasporeda, u donjem delu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu se nalazi spavaca soba, prostor za odlaganje stvari i toalet. Stan se prodaje prazan. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

112,333 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 36m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,120 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

113,200 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,059 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

107,000 €

Novi Sad, Telep, Lux jednoiposoban namešten stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,057 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2