Novi Sad - Veternk

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,325 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

186,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004027
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 186,000 €
  • Cena po m2 : 2325.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

U ponudi je četvorosoban stan u izgradnji površine 80 m², smešten na prvom spratu manje, kvalitetno projektovane stambene zgrade. Objekat je koncipiran kao mirna porodična zgrada sa ukupno 6 stanova, po tri u vertikali, što budućim vlasnicima obezbeđuje visok nivo privatnosti i prijatno okruženje za život. Stan je funkcionalnog rasporeda i gradi se uz upotrebu kvalitetnih materijala i savremenih rešenja. Predviđeno je gasno grejanje sa radijatorima, PVC stolarija sa 6 komora u antracit boji, kao i završna demit fasada koja obezbeđuje dobru termoizolaciju i dugotrajnost objekta. Postoji mogućnost kupovine parking mesta uz doplatu. Završetak radova planiran je za maj 2027. godine. Ukupna cena stana važi za keš kupce, dok je kod kupovine putem kredita ukupna cena nešto viša, što odgovara dodatku od 100 € po kvadratnom metru. U cenu su uračunati PDV i agencijska naknada od 3%. Kupovina u ranoj fazi izgradnje pruža najpovoljnije uslove, uz očekivan rast cene kako radovi budu napredovali. Za više informacija, kontakt- Dragana 069/383-1009

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

192,800 €

Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin-Alibegovac, 82m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,351 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2