Sremska Mitrovica - Sremska Mitrovica

Kuća u centru Sremske Mitrovice, 416 m², 4 kupatila

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 913 €/m2
  • Površina: 416 m2
PRODAJA

380,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22504
  • Površina : 416 m2
  • Cena : 380,000 €
  • Cena po m2 : 913.46 €/m2
  • Grad : Sremska Mitrovica
  • Lokacija : Sremska Mitrovica
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 555 m2

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Kuća je arhitektonski veoma zanimljivo zamišljena i predstavlja interesantan projekat. Prizemlje je kompletno opremljeno i u njemu se trenutno živi, dok je za prvi i drugi sprat potrebno završiti radove. Instalacije su izvedene na svim spratovima. Postoji mogućnost podele objekta u tri stambene jedinice sa posebnim ulazima, a u potkrovlju i mogućnost izrade još jedne prostorije, pa se od drugog sprata može napraviti duplex. Ova nekretnina pruža odličan potencijal za izradu lepe vile, kao i za ulaganje i preprodaju. Vlasništvo je 1/1, papiri su čisti, a cena nije fiksna. Moguća je i zamena za TS stan u Sremskoj Mitrovici uz doplatu. Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22500.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

370,800 €

Petrovaradin -Mišeluk-Fantatična Porodična Kuća 290 m2 na Visinskom delu Mišeluka- 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,279 €/m2
  • 290 m2

Novi Sad Kać

370,800 €

Kać, porodična stambena zgrada sa lokalom! …

  • Soba: 6.0
  • 776 €/m2
  • 478 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

380,000 €

Novi Sad , na oko 5km od centar grada , na najlepšoj lokaciju u Sremskoj Kamenici , porodična komforna kuća na extra …

  • Soba: 6.0
  • 3,089 €/m2
  • 123 m2

Sremski Karlovci Centar

385,000 €

Prodaja luksuzne kuće u Sremskim Karlovcima – 384 m², dve stambene jedinice, vinski podrum, ekskluzivna gradnja Moj Dom vam predstavlja izuzetnu …

  • Soba: 6.5
  • 1,003 €/m2
  • 384 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

380,000 €

Kuća u centru Sremske Mitrovice, 416 m², 4 kupatila…

  • Soba: 10.0
  • 913 €/m2
  • 416 m2