Novi Sad - Sajmište

Prodaje se dupleks na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,452 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004043
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2452.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 4/4

Prodaje se odličan petosoban dupleks površine 108m², smešten na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Stan je prostran, funkcionalan i idealan za porodičan život. U blizini se nalaze škola, vrtić, prodavnice i svi neophodni sadržaji za svakodnevan život. Stan je odlično termo i hidro izolovan. Postoji i mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade uz doplatu u iznosu od 20.000 evra. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija pozvati 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

197,870 €

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.5
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

213,660 €

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,606 €/m2
  • 82 m2