Subotica - Palić

Porodična kuća sa zemljištem-imanjem

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,254 €/m2
  • Površina: 230 m2
PRODAJA

288,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2233
  • Površina : 230 m2
  • Cena : 288,500 €
  • Cena po m2 : 1254.35 €/m2
  • Grad : Subotica
  • Lokacija : Palić
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 15000 m2

Novija, održavana porodična (detaljno renovirana 2012.god) kuća sa zemljištem, njivom od nešto više od 1 ha, na severu Vojvodine nadomak Subotice, nalazi se na teritoriji "Park prirode Palić", na samo 500m udaljenosti od Palićkog jezera i na samo 7km od centra Subotice. Idealna celina za formiranje manjeg poljoprivrednog gazdinstva. Saobraćajno odlično povezana sa auto-putem, Suboticom, infrastrukturalno potpuno opremljena. Stambeni objekat površine 230m2. Na prizemlju: hodnik- ulaz u kuću , kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, spajz , kotlarnica i terasa. Na spratu su dve terase, hodnik, kupatilo , dve spavace sobe, te veliki dnevni boravak – 40m 2. U uređenom dvorištu su još 3 objekta pogodna za neke vrste poslovanja, od 167 m2, 220m2 i 38 m 2. U nastavku kuće je njiva od nepunih 12.000m2, uz mogućnost kupovine još jedne njive od cca 10.000m2. Kuća je izolovana, sa PVC stolarijom. Grejanje na toplotne pumpe i čvrsto gorivo (drva), gas ima ali nije prikjučen, struja trofazna, alarm sa kamerama, vodovod – bušeni bunari 2 kom, kanalizacija – septička jama. U ceni kuće je i kompletan nameštaj sa tehnikom. Uredna pravna dokumentacija. U cenu je uključena i posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

298,000 €

Prostrana porodična kuća na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.0
  • 1,987 €/m2
  • 150 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Spratna stambena kuća sa dodatnim stambenim prostorom – 153 m², uknjiženo, parking za 3 vozila …

  • Soba: 3.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

293,550 €

Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice. Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilu…

  • Soba: 5.0
  • 1,779 €/m2
  • 165 m2

Novi Sad Kać

287,900 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 657 €/m2
  • 438 m2