Novi Sad - Futog

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,374 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

119,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2232
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 119,500 €
  • Cena po m2 : 1373.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 0.0
  • Površina placa: 1500 m2

U Futogu, u neposrednoj blizini Dunava građevinska celina sa ruševnom kućom, sastoji se iz dve parcele (381 i 1072 m2) ukupne površine 1453m2. Kuća za rušenje, uknjižene površine 87m2. Nepokretnost se nalazi u uređenoj i asfaltiranoj ulici sa svom potrebnom infrastrukturom, odmah do uređene dolme-šetališta, nedaleko od centra Futoga. Uredna pravna dokumentacija. Osim porodičnog stanovanja, mogućnost gradnje i objekta, tzv. "urbane vile"-sa 4 stambene jedinice. U cenu je uključena posrednicka provizija, Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

123,600 €

Futog-Porodična kuća 136 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 909 €/m2
  • 136 m2

Prodaje se kuca u Bukvcu,naselju na

118,450 €

Prodaje se kuca u Bukvcu,naselju na samim obroncima Fruske Gore  a na samo 10 minuta od centra grada.Kuca se nal…

  • Soba: 8.0
  • 987 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Institut

123,600 €

Vikendica na Popovici -Blizu Grada…

  • Soba: 2.5
  • 1,094 €/m2
  • 113 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 537 €/m2
  • 230 m2

Irig Irig

120,700 €

Okolina Iriga-Salaš sa Okućnicom od 9760 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 1,236 €/m2
  • 98 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2