Novi Sad - Bulevar Evrope

BULEVAR EVROPE-NENAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN-64M2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 6 €/m2
  • Površina: 64 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9102027
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 6.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Izdaje se nenamešten dvoiposoban stan, ukupne površine 64 m2, na VI spratu novije zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na Bulevaru Evrope, bliže Limanu. Veoma svetao prostor. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prozorom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je na gas. Pogodan za neku tihu delatnost ili stanovanje. Izdaje se na duži rok. Potreban je depozit u visini dve mesečne zakupnine. Stan je useljiv. Agencijska naknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Za više informacija pozvati na broj telefona 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

400 €

Izdajemo predivno opremljenu garsonjera u strogom centru grada u Dalton zgradi na Bulevaru. Stan je vrhunski opremljen, odmah useljiv, i ima prelep…

  • Soba: 0.5
  • 17 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

800 €

Nov trosoban sa parkingom-Bulevar…

  • Soba: 2.5
  • 13 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

800 €

Izdajemo odličan dvoiposoban stan novije gradnje kod Lidla na Limanu 4/Telepu. Stan je na petom spratu šestospratnice sa liftom, ima terasu sa ko…

  • Soba: 2.5
  • 14 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Liman 2

200 €

Cetvrti sprat bez lifta.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wh…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Centar

400 €

Izdajemo 2.0 stan u Novom Sadu, Centar, 39m2, 400e ID#10837…

  • Soba: 2.0