-

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troiposoban i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve terase, tri spavaće sobe, kupatila i toalet

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,910 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

227,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019332
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 227,000 €
  • Cena po m2 : 2910.26 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/5

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troiposoban i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve terase, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta. Izuzetno svetao stan, odličnog rasporeda, a ceo stan pruža pogled na Novi Sad i Dunav. Pozicioniran je na trećem spratu zgrade sa liftom, koja je u završnoj fazi izgradnje.Grejanje na gas - samo u sezoni. U cenu je uključeno parking mesto u dvorištu zgrade i ostava u sklopu zgrade, površine 3.3m2. IZUZETNA NEKRETNINA - NE PROPUSTITE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

232,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Veliki Petosoban stan 108 m2 sa Pogledom u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,153 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

222,280 €

Južni Telep-Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,678 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

231,750 €

NOVI SAD. BULEVAR. ČETVOROSOBAN STAN.KOPLETNO NAMEŠTEN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,695 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2