Inđija - Inđija

Pogled na Dunav-Vikendica 130 m², plac 8.02 a, Krčedin

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 594 €/m2
  • Površina: 130 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22500
  • Površina : 130 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 594.23 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 802 m2

Vikendica u Krčedinu, u vikend naselju sa predivnim pogledom na Dunav, udaljena svega 100 m od reke. Nalazi se na placu od 8 ari, u kaskadama, i pruža prijatan boravak u mirnom okruženju. Kuća je kompletno renovirana i sastoji se od tri etaže: niskog prizemlja, prizemlja i potkrovlja. Ima 3 kompletno opremljene spavaće sobe i 2 nova, funkcionalna kupatila. Na visokom prizemlju nalazi se velika terasa sa lepim pogledom na Dunav. Vlasništvo 1/1, papiri čisti. Cena nije fiksna. Moguća je zamena za stan u Inđiji, Staroj Pazovi, Novoj Pazovi ili Banovcima. Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22500.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci-Manja Porodična k

77,250 €

Sremski Karlovci-Manja Porodična kuća 103 m2 u Visinskom kraju sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 750 €/m2
  • 103 m2

Beočin Banoštor

75,000 €

!!!SAMO KOD NAS!!! Stavljamo u našu ekskluzivnu ponudu kuću u naselju Koruška. Plac izlazi na glavni magistralni put uz Dunav frontom od 21m, a…

  • Soba: 3.0
  • 1,154 €/m2
  • 65 m2

Sremska Kamenica Popovica

82,400 €

Sremska Kamenica - Popovica, vikendica sa puno zelenila na 20m od asfaltnog puta…

  • Soba: 3.0
  • 824 €/m2
  • 100 m2

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 2

77,250 €

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 26m2 , kuhinja i trpezarija,kupatilo, hodnik , dn. soba i ostalo + zatvorena amfor kapija ima 40m2. Plac 17 ari , pr…

  • Soba: 3.0
  • 512 €/m2
  • 151 m2

Inđija Čortanovci

80,000 €

Banstol, vikend kuća, plac 600m2. …

  • Soba: 3.0
  • 1,250 €/m2
  • 64 m2

Sremski Karlovci Centar

77,250 €

Sremski karlovci , kuća za adaptaciju u centru !!!, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 3.0
  • 483 €/m2
  • 160 m2