Novi Sad - Detelinara

Od 01.05. useljiva komforna veća garsonjera. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jedno

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 8 €/m2
  • Površina: 34 m2
IZDAVANJE

270 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9100064
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 270 €
  • Cena po m2 : 7.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Od 01.05. useljiva komforna veća garsonjera. 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

470 €

Izdajemo jednoiposoban stan na Grbavici, 41m2 ID#8680…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

450 €

Centar, Đorđa Jovanovića – Jednoiposoban stan 35m²,…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Liman 3

400 €

Za sve dodatne informacije kontakitrajte nas: 063304062 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

350 €

Telep, odličan stan za zakup ID#9110…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

4,950 €

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja. IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR! Poslovni prostor u poslovnoj zgradi, open space karaktera, svetao, prozračan, grejan prek…

  • Soba: 10.0
  • 14 €/m2
  • 353 m2

Novi Sad Centar

500 €

IZDAVANJE Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, Šafarikova, 40m2, 450 eur ID#8083…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 40 m2