Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, Lux jednoiposoban namešten stan

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,057 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

107,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3575
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 107,000 €
  • Cena po m2 : 3057.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se luksuzno oporemljen jednoiposoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, a blizu svih potrebnih životnih sadržaja. Stan se nalazi uprizemlju novoizgrađene manje stambene zgrade- Smart home sistem, koja je ograđena i ima svoje dvorište koje se zaključava. Stan je uknjižen bez tereta na 35 m2, a dobija se uz stan i terasa ispred stana od 6m2. Stan ima dnevnu sobu, povezanu sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan je nov, tek useljen, nameštaj je izrađen po meri i stan se prodaje namešten.. Odlična nekretnina, vredi pogledati. Na cenu stana se dodaje agencijska provizija u iznosu od 3%.Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2