Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,020 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

148,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3549
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 148,000 €
  • Cena po m2 : 3020.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/6

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan je osunčan i prijatan je za život. Stan je delimično renoviran i dobro održavan, u dnevnoj sobi su ugrađeni novi Pvc prozori, a u svim sobama je postavljen nov parket. Stan se prodaje namesten, kao na fotografijama. Stan ima gradsko centralno grejanje sa malim troskovima. Iza zgrade uvek ima slobodnog parking mesta. Odličan stan na idealnoj lokaciji, za život i za izdavanje, vredi pogledati, useljiv je odmah. Uknjižen bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. Na ugovorenu cenu stana se plaća agencijska provizija od 3%.Tel. 065/424 55 77. Vise fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

141,750 €

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/…

  • Soba: 1.0
  • 3,297 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Klisa

150,400 €

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom sp…

  • Soba: 3.5
  • 2,060 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2