-

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

89,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3546
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 89,000 €
  • Cena po m2 : 2472.22 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/4

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta. Stan se nalazi u blizini prodavnica i marketa dok oko zgrade ima dovoljno prostora za parkiranje. Stan je uknjizen i bez tereta sto ga cini pogodnim i za kreditne kupce. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

94,480 €

Telep, 33m2. Jednoiposoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 1.5
  • 2,863 €/m2
  • 33 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

87,550 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

97,500 €

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju…

  • Soba: 0.5
  • 3,145 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2