Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, Stambeno - poslovni objekat na samoj obali kanala DTD

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 342 €/m2
  • Površina: 407 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3604
  • Površina : 407 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 341.52 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 160600 m2

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća u Turiji, sa direktnim izlazom na kanal DTD. Kuća je uknjižena kao stambeno - poslovni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena, ima lepo dvorište puno zelenila. Kuća ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu, a u potkrovlju kuće se mogu završiti još tri sobe i kupatilo. U kući je grejanje na loženje, trofazna struja i gradska voda. Pored kuće prolazi gasovod, te se lako moze priključiti. Pored kuće se nalazi poslovni objekat, koji trenutno egzistira kao farma, ali moze služiti kao magacin ili bilo koja druga namena. Sama parcela koja je u vlasništvu ima 1606 m2, a druga parcela se koristi ima oko 3200 m2 i izlazi na obalu kanala, približno 70 m u duzini na samoj obali. Ovakva lokacija je izuzetno tražena i retka na tržištu, pruža puno mogućnosti. Ko želi život u mirnom okruženju pored vode, a opet dovoljno urbanom i lepom mestu, kao što je Turija, ovo je pravi dragulj u nekretninama. Svi objekti su uknjiženi, čisto bez tereta, te se može kupiti i putem stambenog kredta i kredita za mlade. Odlična nekretnina - sa visokim potencijalom, vredi pogledati. tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,500 €

Odlična lokacija, kod stadiona Vujadin Boškov-065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 1,129 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

Begeč-Porodična kuća 137 na Glavnom putu za Novi Sad na Placu od 1000 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 977 €/m2
  • 137 m2

Beočin Beočin

133,900 €

Na prodaju kuća u Šakotincima, po ceni od 133.900 €, idealna kao porodično domaćinstvo ili kao odlična investicija za život na selu i bavljenj…

  • Soba: 4.0
  • 1,809 €/m2
  • 74 m2

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2,

130,000 €

PRODAJA KUĆE-Nova Gajdobra-284m2, plac sa ogromnim potencijalom (2924m2) ID#10728…

  • Soba: 5.0
  • 458 €/m2
  • 284 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2

Sremski Karlovci Centar

145,000 €

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 806 €/m2
  • 180 m2