Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 759 €/m2
  • Površina: 145 m2
PRODAJA

110,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3445
  • Površina : 145 m2
  • Cena : 110,000 €
  • Cena po m2 : 758.62 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 1198 m2

Prodaje se odlićna zidana kuća u Turiji kod Srbobrana, Kuća se nalazi na uglu dve mirne ulice, a blizu centra. Kuća ima dnevnu sobu, četiri spavaće sobe,odvojenu kuhinju i ostavu, kupatilo, veliku zatvorenu terasu. U produžetku kuće se nalazi manji ulični lokal sa dodatnim prostorijama po želji kupca. Dvorište kuće je je lepo isplanirano, u jednom delu je voćnjak u punom rodu i bašta, a drugom delu su izgrađeni ekonomski objekti, koji svaki ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Kuća je ranije funkcionisala kao potpuno zaokruženo poljoprivredno domaćinstvo, sa odvojenim svinjcima, šupama. U dvorištu ima garaža, letnja kuhinja sa sanitarnim čvorom. Sve prostrorije su betonirane, osvetljene, sa trofaznom strujom i pogodne su za razne delatnosti bez mnogo ulaganja.Kuća ima gradski vodovod, trofaznu struju, betonsku ploču na tavanu, odlično je građena bez ulaganja, sem renoviranja unutrašnjosti kuće po želji kupca. Gasna instalacija prolazi pored kuće.Kuća je idealna za stalan život, za život i poslovanje, a takođe i za odmor. Sve je uknjiženo, čisto vlasništvo.Izuzetno lepa nekretnina, retko u ponudi, vredi pogledati! Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

108,150 €

Srbobran, Centar, Velika komforna kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 5.0
  • 470 €/m2
  • 230 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2

Beočin Rakovac

118,000 €

Rakovac-Vikendica 93000e-predivan pogled…

  • Soba: 3.0
  • 2,185 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Kać

111,240 €

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal …

  • Soba: 6.0
  • 691 €/m2
  • 161 m2