Novi Sad - Centar

Komforan, namešten dvosoban stan, sa terasom, u centru Novog Sada-retko u ponudi

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,380 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004064
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3379.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Izdvajamo iz ponude namešten, komforan, po strukturi dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ukupna površina stana iznosi 64 m², nalazi se na I spratu, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe ima izlaz na terasu, kupatila i degažmana sa garderoberom. Dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu uprkos centralnoj lokaciji. Stan je u urednom, održavanom stanju i ne zahteva dodatna ulaganja. U zgradi se nalaze samo četiri stana. Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj prikazan na fotografijama). Idealna prilika kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Trenutno je u zakupu (mogućnost preuzimanja zakupca). Useljv po dogovoru. Vlasnička dokumentacija je uredna. Mogućnost kupovine putem kredita. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

• Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

222,000 €

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Novo Naselje

221,400 €

Ovaj izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 90m² nudi savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti. Stan je dupleks strukture, pri čemu donj…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 78 m2