Novi Sad - Telep

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,871 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

134,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004059
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 134,930 €
  • Cena po m2 : 2870.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu u kvalitetno građenoj zgradi renomiranog investitora. Stan odlikuju funkcionalan raspored, obilje prirodne svetlosti i prijatna atmosfera, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i za miran i udoban svakodnevni boravak. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom po principu open space koncepta, ulaznog dela, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija, stan pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Grejanje je na gas, uz ugrađene kalorimetre, što dodatno doprinosi energetskoj efikasnosti i omogućava kontrolu troškova tokom grejne sezone. Stan se nalazi na mirnoj i porodično orijentisanoj lokaciji, u neposrednoj blizini Dunava, što ovu nekretninu čini posebno atraktivnom. U okolini se nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, poput prodavnica, škola, vrtića, šetališta i drugih važnih sadržaja. Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta koje se nalazi na nivou -1. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3% Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite. 0603116511 (Viber,Whatsapp) / 0629697372(Poziv,SMS).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

129,760 €

Adice-Pogodan Trosoban stan 81 m2 na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,475 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

128,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2