Novi Sad - Futog

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,215 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

88,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22498
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 88,580 €
  • Cena po m2 : 2214.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/1

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026... mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita i Kredita za Mlade... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22498 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

90,640 €

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni bora…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Salajka

94,400 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 33m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2