Novi Sad - Futog

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 39 m2 na Prvom spratu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

80,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22499
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 80,340 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/1

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026... mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita i Kredita za Mlade... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22499 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

87,500 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem…

  • Soba: 2.5
  • 1,750 €/m2
  • 50 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

72,000 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2…

  • Soba: 0.5
  • 2,323 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

84,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan 53m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2