Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

306,425 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004055
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 306,425 €
  • Cena po m2 : 3605.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Prodaje se trosoban stan površine 85m2 u Centru Novog Sada. Nalazi se na II spratu zgrade bez lifta. Kompletno renoviran stan, zidovi, hrastov parket prve klase, nova stolarija, pločice, sve instalacije. Čak je i hodnik zgrade renoviran, postavljen video nadzor... Stan sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,dve spavaće sobe od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, a druga ima izlaz na balkon, vešeraj, drugo kupatilo sa kadom i hodnik. Za gledanje i više informacija, pozovite: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

296,870 €

PETROVARADIN-TOP LOKACIJA-NOVOGRADNJA-LUKSUZAN PETOSOBAN STAN …

  • Soba: 5.0
  • 2,495 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u centru grada – Železnička ulica …

  • Soba: 4.0
  • 2,597 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

315,000 €

PAP PAVLA-Lux-četvorosoban 135 m2 -sa duplom garažom od 33 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,333 €/m2
  • 135 m2