Novi Sad - Adice

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,967 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

124,630 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22494
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 124,630 €
  • Cena po m2 : 2967.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*...Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... stan se nalazi na Prvom spratu u novoj zgradi kvalitetne gradnje lepo je orijentisan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, Spavaću sobu,mokri čvor i Lepu Terasu... Grejanje je Centralno... Vredi pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22494 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

127,800 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

119,500 €

Na prodaju – komforan jednoiposoban stan od 46 m² sa terasom, Detelinara Predstavljamo vam funkcionalan i svetao jednoiposoban stan površine 46 m…

  • Soba: 1.5
  • 2,598 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2