Novi Sad - Novo Naselje

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,157 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

119,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22493
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 119,980 €
  • Cena po m2 : 3157.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Jednoiposoban stan od 38 m² nalazi se na Novom Naselju u Novom Sadu, na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno renoviran, uz upotrebu ekstra kvalitetnih materijala, što ga čini spremnim za useljenje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, dvorišno je orijentisan i okružen zelenilom, što pruža prijatan i miran ambijent. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, mega marketi, ambulante i gradska autobuska stanica. Ova nekretnina je posebno pogodna za mlađe bračne parove ili samce. Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22493.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

115,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,827 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

116,400 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,985 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2