Novi Sad - Sajmište

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,729 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

24,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22489
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 24,200 €
  • Cena po m2 : 1728.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište

Prodaje se garažno mesto površine 14,37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Garažno mesto je uknjiženo 1/1, što obezbeđuje sigurnu i urednu kupovinu. Za više informacija pozovite: 065 385 88 81, Irena www.status-nekretnine.com A57-22489

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

18,500 €

Garažno mesto u suterenskoj garaži, velikog stambenog kompleksa na Novom Naselju. Visok nivo sigurnosti sa portirom i rampom. Kontakt: 062205251 S…

  • 1,423 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

25,000 €

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m² - Heroja Pinkija…

  • 2,083 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

25,020 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,787 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Telep

17,000 €

Prodaja garaže, 16m2 ID#5748…

  • 1,063 €/m2
  • 16 m2