Novi Sad - Telep

Nov, trosoban stan 63m² – Telep, parking, top prilika

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,698 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4217
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2698.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim toaletom i čak dve terase koje dodatno doprinose komforu boravka. Zahvaljujući trostranoj orijentaciji (jugoistok, severozapad i severoistok), stan je izuzetno svetao tokom celog dana, uz prijatan pogled kako na ulicu, tako i na mirno dvorište. Grejanje je na gas, što omogućava kontrolu troškova i efikasnost tokom cele godine. Zgrada je kvalitetne novogradnje i poseduje lift, video nadzor, alarm sistem, uređeno dvorište i prilaz za invalide, dok je stanarima na raspolaganju obezbeđen parking u dvorištu sa kapijom i dovoljnim brojem mesta. Stan se prodaje prazan, opremljen osnovnom infrastrukturom poput optičkog interneta i ventilacije, i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija, s obzirom da se trenutno izdaje. Zahvaljujući uknjiženosti, moguća je i kupovina putem stambenog kredita. Cena: 170000€ (cena sa uračunatom agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

171,860 €

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

171,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2