Novi Sad - Podbara

Podbara, 24m2. Jednosoban namešten stan.

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 4,077 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

97,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004061
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 97,850 €
  • Cena po m2 : 4077.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/3

Podbara, nedaleko od centra grada, prodaje se noviji jednosoban stan na 1.spratu stambene zgrade. Kuhinja odvojena , terasa je pretvorena u trpezarijski deo sa prozorima od poda do plafona. Dvorišno je orjentisan, sa stvarima, brzo useljiv. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

97,400 €

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je n…

  • Soba: 0.5
  • 3,142 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

103,000 €

Petrovaradin-Namešten Trosoban stan 58 m2 u suterenu na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,776 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

104,980 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2